Pirinç Yutarak Zayıflama | kadinvsaglik.com

Pirinç Yutarak Zayıflama

Pirinç Yutarak Zayıflama

Pirinçle Zayıflama 

İlginç bir yöntem olan pirinç yutarak zayıflamak, pek çok kişinin denediği başarılı olduğu bilinen bir yöntemdir. Yapımı çok kolay olan yöntem ile 2 ayda hiç bir şey yapmadan 10 kilo verildiği söylenmektedir. Her gün düzenli yutulan pirinç ile iştah zamanla kesiliyor ve hiç bir rejime ve başka bir şey yapmaya gerek kalmadan kilo verimi başlıyor. Bizlere çok ilginç gelen aynı zamanda da yapılmasında bir sakınca olmayan bu yöntemi sizlerle paylaşmak istedik.

Pirinç Yutarak Zayıflama

Pirinçle zayıflama yönteminde her gün düzenli çiğ pirinç yutulmaktadır. Sabah aç karna pirinç yutuluyor ve üzerine bir bardak su içiliyor. İlk gün bir adet çiğ pirinç yutuluyor. İkinci gün ise 2 adet, 3. gün üç adet olmak üzere her gün bir adet arttırarak pirinç yutuluyor. Bir ay olduğunda yani 30. gün otuz adet pirinç yutularak ayı tamamlamış oluyorsunuz. Bundan sonraki dönemde ise her gün bir adet pirinç azaltarak ikinci ay sonunda çiğ pirinçle zayıflama yöntemini bitirmiş oluyorsunuz. Bu dönemde iştahınız kesiliyor ve açlık hissiniz kayboluyor. Pirinçle zayıflama yöntemini yaparken başka bir rejim yapmanıza gerek kalmadan iştahınız kesiliyor ve kendiliğinden kilo vermeye başlıyorsunuz. Çiğ pirinç yutma yöntemini yapan kişiler 2 ay bitiminde kendiliğinden 10 kilo verildiğini söylüyorlar. Çok basit olan bu yöntemi denemenin hiç bir sakıncası yok. Sağlığınızı tehdit etmeyen çok basit olan bu yöntemi denemenin bir sakıncası olmadığını düşünüyoruz. Çiğ pirinç yutma yöntemi gibi mercimek yutarak da kilo verilmektedir.
Pirinç lapası diyeti ile de çok hızlı kilo verilmektedir. Pirinçle zayıflama diyetlerinden olan pirinç lapası diyetinin tüm ayrıntılarını ilgili makalede bulabilirsiniz.

10 yorum:

 1. Nazlı aslan4/05/2018

  Çok ilginç bir zayıflama yöntemi çok ilgimi çekti.denemekte fayda var.tskler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nazlı hanım deneyenler çok fayda gördüklerini söylüyorlar. denemenizi öneririz.

   Sil
 2. yarin bende baslayacam umarim istedim kiloya ulasirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tavsiye ederiz. Pirinç yutarak zayıflama çok ilgi gören bir yöntemdir. İnşallah faydasını görürsünüz.

   Sil
 3. Peki ilkbgun 1 pirinç yerine mesela 3 er 5 er yutsak da öyle öyle arttirsak olmazmi ki

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence olur. Başlarken bir yerine 3-5 yada daha fazla başlanabilir. Bir sakıncası olucanı sanmıyorum. Önemli olan düzenli arttırmanız ve düzenli eksitmeniz. İnşallah faydasını görürsünüz.

   Sil
 4. Ben bugün basladim dediginiz gibi bi tane çok az 5 ile basladim ben bakalim me olucak

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bol su için, yediklerinize de dikkat edin. İnşallah en yakın zamanda istediğiniz kiloda olursunuz. Başarılar..

   Sil
 5. Deneyen arkadaşlar nasıl gidiyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben yeni başladım biraz faydasını gördüm.

   Sil