Detay Maxinet ile Kazanın ! | kadinvsaglik.com

Detay Maxinet ile Kazanın !

Detay Maxinet Nedir

Detay Maxinet şirketlere seo yapan yani google da sıralamalarını yükselten bir firmadır. Google algoritmasının değişmesiyle Google sitelerden 1. Sıraya çıkması için çok fazla kişinin girmesini ve 2 dakikadan uzun süre sitede kalmasını istemektedir. Detay Maxinet firmasında şuanda aktif 20 bin bilgisayar bulunmaktadır. Bu bilgisayarlarla 20 bin farklı İnternet adresinden siteye girip 5 dakika sitede sayfa sayfa gezildiğinde. Google da bu tıklamalara karşılık wep sitesini ilk sıraya çıkarıyor.

Detay Maxinet Kısa Videosunu İzleyiniz.

Detay Maxinete Şirketler Neden Binlerce Dolar Ödüyor.

Firmalar 1. Sıraya çıksa ne kadar kazanacak ta böyle paralar Detay Maxinete ödeyecek diye düşündüğünüzü duyar gibiyim. Sektör hakkında bilginiz olmadığı için böyle düşünmeniz gayet doğal bir durumdur. Artık insanlar en ufak ihtiyaçlarını İnternet üzerinden almaktadır e-ticaret firmaları ve Türkiye'deki büyük şirketler İnternet'teki büyük pazar payından paylarını almak için birbirleriyle yarışıyorlar. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi lazer epilasyon 1.sıra  geliri ortadadır. Sektöre yeni girecek büyük firmalar sizce Detay Maxinete google da 1.sıraya çıkmak için kaç para harcar bence bir düşünün. Bunun gibi mesela akıllı saat kelimesinin 1.sıra geliri aylık 850 bin tl başka bir örnek vereyim kahve makinesi kelimesinin 1. sıra geliri aylık 382 bin tl. Firma sadece Türkiye değil bütün dünya pazarını hedefliyor işin ne kadar büyük bir proje olduğunu anlamışsınızdır.
lazer epilasyonu 1. sıra geliri

Detay Maxinet Güvenilir Mi? Ne Zaman Kuruldu?

Detay Telekom 2002 yılında kurulmuş bir firmadır. Turkcell ile de iş ortağı olmuş olan firma bugüne kadar ödemelerinde kimseye sorun çıkarmamıştır.
Detay Maxinet Turkcell ile iş ortağı
Ödemeleri hiçbir zaman geciktirmeyerek müşterilerinin ona güvenmesini sağlamıştır. Bu durum Detay Maxinet SEO & NETWORK hizmeti içinde geçerlidir.
Detay Maxinet fatura
Firmanın faturasının örneğidir. Ticari sicil numarasından firmanın tüm geçmişini sorgulayabilirsiniz. Hiçbir yanlış işini eminim ki bulamayacaksınız. Şirket İstanbul kartalda faturada şirketin adresi mevcut gidip ziyaret edebilirsiniz.
Detay Maxinet ödeme alma
Detay Maxinete yatırım yapmış birisinin aldığı güncel tarihli bir ödeme dekontu. Firmanın ne kadar güvenilir olduğunun en önemli kanıtıdır.

Detay Maxinet Gelir Olanakları Nedir?

Gösterdiğim belgelerle firmanın ne denli güvenilir olduğunu kanıtladım. Şimdi sizlere nasıl Detay Maxinete yatırım yapıp para kazanacağınızı anlatacağım. Sabit gelir ve prim geliri imkanlarını Detay Maxinet bizlere sunuyor. Paket alan herkese 900 tl değerinde bilgisayar gönderilmektedir.

Detay Maxinet Gümüş Paket

Bu paketle başlayabilirsiniz. Ücreti 500 dolar + 90 dolar kdv yani 590 dolardır.Bu paketi alan kişi bilgisayarını günde 8 saat açarak her gün 5 dolar aylık 150 dolar sabit kazandırıyor. Hiçbir referans bulamasanız bile bu paket yatırdığınız paranın fazlasını senede size kazandırdığı gibi üstüne gönderdikleri 900 tl lik bilgisayar yanına kar kalıyor.

Detay Maxinet Altın Paket

Gümüş paketi isterseniz 944 dolar ödeyerek altın pakete yükseltme şansına sahipsiniz. Bu paketi alanlar bilgisayarlarını günde 14 saat çalıştırmaları gerekmektedir. Günde 14 dolar yani aylık 420 dolar gelir elde etmektedirler.

Detay Maxinet Prim Gelirleri

 1. Kendinizin yapmış olduğu kayıtlardan %12 pirim alırsınız, altın paketiniz varsa ve kayıt yapacağınız kişi altın paket satın olacaksa toplamda 184.08$ gelir elde edersiniz. Gümüş üyeler altın paket satışı yapsalar da sadece gümüş paketin parasını alabilirler buda 70,8 dolar etmektedir.
 2. İkinci derinlik yani kayıt yaptığınız kişilerin yaptığı kayıtlardan kayıt başına %8 prim geliri elde edersiniz. Buda altın paket sahipleri için 122,72 dolar, gümüş paket sahipleri için 47,2 dolar gelir demektir.
 3. Üçüncü derinlikten %5 pirim. Altın iseniz ve kayıt yapan kişi altın hesabı alıcaksa 76,5 dolar gümüş iseniz de 29,5 dolar gelir kazanırsınız.
Dördüncü derinlikten %3 pirim beşinci derinlikten %2 prim alırsınız altıncı ve yedinci derinliklerde pirim oranı %1’tir.

Detay Maxinet Kayıt İşlemi Nasıl Yapılır?

Firmanın ne denli güvenilir olduğunu şikayetin ödemesini alamayan kimsenin olmadığını ve ciddi kazanç sağladığını girenlerin ödemesini aldığını sizlere anlattık kayıt olup ekibimize katılmak isterseniz. Kayıt olduktan sonra sizi tek başınıza bırakmayacağımızı bilin anlamadığınız yerde whatsapp grubundan yetmezse telefondan yardımcı olacağımızın garantisini veriyoruz.


” KAYIT OL ” dediğinizde bu işlemleri yapmalısınız.
 1. Telefonunuza gelen kodu giriniz.
 2. Sizden sonra bir kod daha isteyecek. Sizi üye yapan yani ben size o kodu vermeden kayıt olamıyorsunuz. En kısa sürede sizinle iletişime geçip kodu elinize ulaştıracağım.
Kayıt olduktan sonra para kazanmaya başlamanız için paket satın almanız gerekecek.

Detay Maxinet Paket Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Paket satın almayı videodan öğrenebilirsiniz zaten iletişim halinde olacağız çünkü artık ekibimizin bir parçası olacaksınız size her zaman yardımcı olacağız.

7 yorum:

 1. Bu fırsat bana ilk geldiğinde işe girenleri 9 ay takip ettim şimdi onlar ayda yaklaşık 50 bin tl kazanıyorlar.Benim ise 3. Ayım ayda 5 bin tl den fazla kazanıyorum.Kesinlikle kaçırılmayacak bir fırsat Teşekkürler detay maxinet.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Detay Maxinet dediğiniz gibi bir fırsattır. Şuanda güvenmeyenler kaçırdıkları fırsata çok üzülecekler firma yeterli sayıda bilgisayara ulaşınca kayıtları kapatıp işe giren yatırımcılarla yola devam edince isteseler de işe giremeyecekler.

   Sil
 2. detay maxinin bu yeni projesi beni çok etkiledi. Almayı düşünüyorum. İlk aylarda çok kazandırmasa bile senelik baya kazandıracağaa benziyor. Bu konuyu burda görmem de ayrı bi tesadüf :D o konuya hiç girmicem. Bakalım biraz ilerlesin, bende girmeyi düşünüyorum. Takipteyimmmm.

  YanıtlaSil
 3. Bende bu işe girmeyi düşünüyorum daha öncede duymuştum.Yalnız nerden başlıyacam nasıl güvenebilirim bilmiyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de tam olarak ilk başta senin gibi güvenmedim tam 8 ay önyargılı baktım ponzi dedim dolandıcı dedim yattığın yerden kim kime para verir dedim ortada bi ürün yok dedim. Am sonra doğru araştırma yaptıktan sonra seo hizmetinin önemini anladıkdan sonra hemen başladım ve çok menunumum detaymaxinet harbiden real bir ticaret yapıyor ve günümüzün mükemmel bir iş Fırsatını insanlara sunuyor.

   Sil
 4. Bende yaklaşık 6 ay beklemede kaldıktan sonra girdim detaymaxinet ailesine güvenirliği zaten tartışılmaz kazandırdığı miktarlarda maaşlı bı iste hayalini bile kuramayacagim kadar yüksek. Bu fırsatı bana sunan liderim başta olmak üzere detaymaxinet e çok teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 5. Öncelikle size bu makale icin çok teşekkür ediyorum ''Detay Maxinet'' hakkında aklımdaki tüm soruları gidermiş oldun sizin sayenizde gercekten yatırın yapmak isteyenler hiç düşünmesin zaten yatırdıgınız parayı 3 4 ayda amorti ediyorsunuz 8 ay da havadan para almış oluyorsun üstüne üstelik bedava bilgisayar sahibide oluyorsun çok begendim ben bu yatırımı en kısa zamandada yatırım yapmayı düşünüyorum

  YanıtlaSil