Tayvan Dizileri | kadinvsaglik.com

Tayvan Dizileri

Tayvan Dizileri Önerileri

Ülkemizde Tayvan dizilerini izleyen kişi sayısı son zamanlarda büyük ölçüde arttı. Bizde sizlere en iyi Tayvan dizisi önerilerini yapmak için Tayvan dizilerini araştırdık. Umarım Beğenirsiniz.

Tayvan Dizileri önerilerine eklenmesini istediğiniz dizi varsa yorumlara yazarsanız en kısa sürede makaleye eklemesini yaparız.

Tamamlanmış Tayvan Dizileri

Refresh Man
Türü: Romantik, Komedi
Bölüm Sayısı: 17
Refresh Man
Refresh Man Konusu
Ji Wen Kai ile Zhong Yu Tang aralarında tatlı komik bir rekabet vardır. Sürekli Yu Tang kazanır güzel bir işi vardır. Wen Kai kötü işlerde çalışmış hatta yurt dışında çalışmak zorunda kalmıştır. Yu Tang ın çalıştığı kozmetik firmasında mali sıkıntılar baş gösterince efsanevi müdür olarak Wen Kai gelir. Yu Tang artık hep üstün olduğu Wen Kai nin sekreteri olarak emrinde çalışmak zorunda kalacaktır ve bu durumdan hiç memnun olmayacak.

Angel 'N' Devil
Türü: Fantastik, Gizem, Okul
Bölüm Sayısı: 26
Angel 'N' Devil
Angel 'N' Devil Konusu
Kızlar topluluğunun özel güçleri vardır ve kötülüklere karşı savaşmaktadır. İçlerinden biri öldürülür. Kötülere karşı savaşırken bir yandan da kendi kötülükleriyle yüzleşeceklerdir.

Back To 1989
Türü: Bilimkurgu, Romantik, Gençlik
Bölüm Sayısı: 21
Back To 1989
Back To 1989 Konusu
Chen Che borsacıdır oldukça da zekidir. Babasının ölümüyle alakalı şüpheleri vardır. Kaza geçirir ve zaman yolculuğuna çıkar geçmişe gider. Olaylar gelişir bir yanda annesinin babasının mutluluğu bir yanda gelecekteki hayatı vardır ve bir seçim yapacaktır.

Behind Your Smile
Türü: Romantik
Bölüm Sayısı: 19
Behind Your Smile
Behind Your Smile Konusu
Lei Xin Yu iyi biridir annesi dolandırıcılıkla suçlanır. Zhao Yi Ting soğuk biridir ve arkasından Lei Xin Yu nun kuyusunu kazmaktadır. Zhao Yi Ting zamanla kızımıza aşık olacaktır.

Bromance
Türü: Romantik, Gençlik, Macera, Aksiyon
Bölüm Sayısı: 18
Bromance
Bromance Konusu
Pi Ya Nuo, dolandırıcı bir medyum yüzünden 25 yıl erkek olarak yaşamak zorunda kalmıştır. Du Zi Feng ile kan kardeşi olurlar. Artık 25 yıl dolmaya yaklaştıkça Pi Ya Nuo seçim yapması gerekecek kız olarak mı yoksa Du Zi Feng kan kardeşi olarak mı yaşamayı seçecek.

Devil Beside You
Türü: Romantik, Gençlik, Dram, Aile
Bölüm Sayısı: 20
Devil Beside You
Devil Beside You Konusu
Qi Yue ile Yuan Yi aralarında bir aşk başlar ama aralarında büyük bir engel vardır. Qi Yue annesiyle Yuan Yi nin babası evlenecek. İşler iyice karışacaktır bu büyük engeli nasıl aşacaklardır?

Fall İn Love With Me
Türü: Romantik, Dram, Aile
Bölüm Sayısı: 20
Fall İn Love With Me
Fall İn Love With Me Konusu
Lu Tian Xing ve Tao Le Si karşılaşmalarında birbirlerinden hiç hoşlanmazlar. Lu Tian Xing kendini farklı bir isimle tanıtıp başka biriymiş gibi rol yapar ve aralarında aşk başlar.

Just You
Türü: Romantik, Dram, Aile
Bölüm Sayısı: 21
Just You
Just You Konusu
Qi Yi, Sert bir patrondur. İş yerinde aşka karşıdır. Kızımız ise saf iyi kalplidir Qi Yi'nin iş yerinde çalışmak ve onun evinde yaşamak zorunda kalmıştır. Kızımız Qi Yi'yi  yumuşatabilecek midir?

Marry Me, Or Not
Türü: Romantik, Komedi, Gençlik
Bölüm Sayısı: 15

Marry Me, Or Not
Marry Me, Or Not Konusu
Biri işinde çok iyi ve ayrıntı delisi diğeri evliliğe inanmayan bir boşanma avukatı bu ikili bir ilişki yürütebilir mi?

Miss İn Kiss
Türü: Romantik, Okul, Gençlik
Bölüm Sayısı: 39
Miss İn Kiss
Miss İn Kiss Konusu
Xiang Qin okulun en zeki çocuğu tarafından reddedilir ve evlerini kaybederler babasının eski bir arkadaşının evine taşınmak zorunda kalırlar. Evde onu küçük bir sürpriz bekliyordur.

Moon River
Türü: Romantik, Okul, Gençlik, Aksiyon
Bölüm Sayısı: 30
Moon River
Moon River Konusu
Ming Xiao Xi, Kung Fu'daki başarısı sonucu zenginlerin okuluna kabul ediliyor. Zengin öğrenciler ondan nefret etmeye başlıyor. Ming Xiao Xi herkesle arasını düzeltip okulda kalmayı başaracak mı?

Prince of Wolf
Türü: Romantik, Fantastik, Macera
Bölüm Sayısı: 18
Prince of Wolf
Prince of Wolf Konusu
Günümüz tarzanı Du Zhe Ming küçükken ormanda kaybolur ve kurt sürüsüne katılır büyür. Mi Mi fotoğraf çekmek için ormana gider ve karşılaşırlar. Du Zhe Ming onun kurt eşi olduğunu düşünür. Kurt ile kuzunun aşkı sonu sizce nasıl bitecek?

School Beautys Personal Bodyguard
Türü: Romantik, Komedi, Aksiyon, Okul
Bölüm Sayısı: 24
School Beautys Personal Bodyguard
School Beautys Personal Bodyguard Konusu
Lin Yi, Özel güçleri olan bir korumadır mükemmel derecede savaş sanatları biliyordur. Chu Meng Yao se zengin bir adamın şımarık kızıdır. Artık bu kızın koruması olan Lin Yi onunla aynı okula gitmek zorunda kalır kızımız korumayla gezmek istememektedir. Çok komik bir dizidir Meng Yao zamanla Lin Yi den hoşlanmasını izlerken bol bol güleceksiniz.

Çin Dizileri Hakkındaki Makalemiz İlginizi Çekebilir.

4 yorum:

 1. ben dee proud of love izlemiştiim :)

  YanıtlaSil
 2. Cevdet karasu9 Ocak 2018 12:49

  Çok güzel ve açıklayıcı tanıtmışsınız.sitenizi vok beğendim.

  YanıtlaSil
 3. Çağrı Tepe10 Ocak 2018 10:15

  Tayvan dizileri hakkında detaylı tüm bilgilere sayenizde kolay bir şekilde ulaştım teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. Ayşe akderen10 Ocak 2018 14:05

  Ne kadar çok dizileri varmış ben yeni öğrendim.hic tayvan dizisi izlemedim.

  YanıtlaSil