Dikdörtgen Salon Dekorasyon Örnekleri - kadinvsaglik.com

Dikdörtgen Salon Dekorasyon ÖrnekleriDikdörtgen Salon Dekorasyon Örnekleri

Dikdörtgen Salon Dekorasyon Örnekleri

Küçük evler dekorasyon acısından en zor olanlardır. Nereye ne koyacağınızı bilemezsiniz. Hele ki küçük bir salon birde dikdörtgense çok daha zordur. L bir salon döşeme acısından çok daha kolayken, dikdörtgen bir oda hele ki küçükse bir de çok daha zordur.
En başta seçeceğiniz mobilyalar kullanışlı ve çok yer kaplamayan olmalı
Koltuklarımızı tren rayı gibi sıralı koymak çok yanlış bir diziş şeklidir
Küçük ve Dikdörtgen Salonlar Nasıl Dekorasyon Yapılır
Önce mutfak ve kapı tarafına koltuklar değil masa konur. Masamız kapıya yakın olur ki hem servis yapmak çok daha rahat olsun. Kapının karşı duvarına mutlaka şık odayı daha da geniş gösterecek bir ayna seçin. Ayna odayı daha geniş ve ferah gösterir. Mutlaka kapının karşı duvarında olmalı ki girişte oda çok daha geniş dursun.
Küçük ve Dikdörtgen Salonlar Nasıl Dekorasyon Yapılır
Televizyon ve koltuklar birbirine uyum içinde olmalı, televizyon karşısı üçlü koltuk, tekliler de yanlarına, bu şekilde televizyon seyrederken aile hep birlikte olur.Koltukların farklı farklı yerlerde olması odada karmaşa yaratır.
Küçük ve Dikdörtgen Salonlar Nasıl Dekorasyon Yapılır
Duvar boyamız mümkünse en açık renklerde olmalı. Odamızda en acık renkleri seçelim ki acık renkler evi hem büyük gösterir, hemde odaya ferahlık verir.
Küçük ve Dikdörtgen Salonlar Nasıl Dekorasyon Yapılır
Çok eşyadan kaçınmalısın, evinizdeki eşyalar ne kadar çok olursa ev olduğundan da küçük gösterir. Ne kadar az eşya o kadar ferahlık demektir.
Evimizi döşerken yaptığımız hatalar sonucu evimizi daha da küçültüyoruz.


Hiç yorum yok